M1 ERKEK PARFÜM

M1 ERKEK PARFÜM

Price : $15.76(Vat included)
Barkod : 8681301006834

The fragrance is an invitation to escape to sunny, sandy horizons: the call of freedom. M-1 a voluptuous rush of wind and water, brilliantly combining sweet and salty flavors, with the bittersweet power of sea water on sun-drenched skin. The top features mandarin, lemon, bergamot and lime. The heart brings coriander, marine notes, freesia and cyclamen while the base includes cedar wood, mossy notes, musk and patchouli.

 

 

:

W1 (KOKU NOTALARI) Üst Nota: Narenciye, Pembe Greyfurt, Kan Portakalı, Mandalina

Orta Nota: Muge, Yasemin, Şeftali

Dip Nota: Beyaz Misk, Sandal Ağacı, Vanilya

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

 

ORTA NOTA: Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

 

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

Similar Items