M14 ERKEK PARFÜM

M14 ERKEK PARFÜM

Price : $15.76(Vat included)
Barkod : 8681301006964

M14; is developed on fresh accord with floral accents, which is one of the milestones of nouvelle fraicheur olfactive trend. A calm marine notes are enlighted by mint and green notes, spiced with coriander in the top. The floral neroli and geranium based middle note makes it typically contemporary and masculine. The cedarwood and mossy notes close the base with musk.

 

:

M14 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota:  Bitkisel-Marin; Marin Notalar, Kişniş  Nane, Yeşil Notalar

Orta Nota Çiçeksi;   Neroli, Sardunya

Dip Nota Odunsu-Misk;  Sedir Agaci, Yosun Notalari, Misk

 

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

Similar Items