M19 ERKEK PARFÜM

M19 ERKEK PARFÜM

Price : $15.76(Vat included)
Barkod : 8681301011012

M-19 is the cult scent of macho men blending the mystery of the East and the contemporary style of the West. M-19 is opened by bergamot, elemi and cinnamon. The heart supports the herbal and floral notes of composition with lavender, armoise, basil and jasmine. The base is built around sandalwood, precious patchouli, vanilla bean, sweet tonka bean and musk.
 

:

M19 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota:  Narenciye-Baharat; Bergamot, Elemi, Tarcin

Orta Nota Ciceksi-BitkiselLavanta, Feslegen, Yasemin, Pelin Otu

Dip Nota Odunsu-Misk; Paculi, Sandal Agaci, Vanilya, Tonka Yemisi, Misk

 

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

Similar Items