M20 ERKEK PARFÜM

M20 ERKEK PARFÜM

Price : $15.76(Vat included)
Barkod : 8681301007015

M-20 is a contrasting scent combining the freshness of a citrus opening with the warm, sensual floral spicy accord of the heart and the sweet woody accord drydown. Fresh citrus opening brings Italian bergamot and marine notes. Floral notes of jasmine and lily of the valley are perfectly balanced with patchouli and cinnamon in heart. The composition is closed by sandalwood, amber and vanilla.
 

:

M20 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota:  Narenciye-Marin; Bergamot,Marin Notalar

Orta Nota Ciceksi-BaharatYasemin, Lavanta, Paculi, Muge, Tarcin

Dip Nota Tatli-Odunsu; Sandal Agaci, Amber, Vanilya

 

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

Similar Items