M7 ERKEK PARFÜM

M7 ERKEK PARFÜM

Price : $15.76(Vat included)
Barkod : 8681301006896

Strong, fascinating, gripping like ocean. Dive into an incredibly liberating universe with M-7. The opening of the composition provides clary sage, lemon, and bergamot. The marine accord is developed in the heart note, where ozony notes perfectly wrapped with thyme, nutmeg and cloves. The earthy base note is developed with cedarwood, musk, sandalwood and fir balsam.

 

:

M7 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota:  Narenciye- Bitkisel; Misk Adacayi, Limon, Bergamot

Orta Nota Marin-Baharat Karanfil, Muskat Cevizi, Kekik,  Ozon Notalari

Dip Nota Odunsu-Misk; Sandal Agaci, Misk, Sedir Agaci, Koknar Balsami

 

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

Similar Items