W10 KADIN PARFÜM

W10 KADIN PARFÜM

Price : $15.76(Vat included)
Barkod : 8681301008630

W-10, is a modern, glamorous fragrance, which has become incredibly popular, and for that reason developed in number of variants of different concentrations. W-10 is a luminous fragrance. Its opulent, golden scent shimmers on skin like sunbeams. Bergamot, melon, peach and pear open the fragrance with fruity citrus notes. The heart is built around freesia, violet, rose and lily of valley. The woody base is created by cedarwood, vanilla, musk and sandalwood.

 

:

 

W10 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota: Meyvesel-narenciye; Bergamot, Kavun, Seftali, Armut

Orta Nota:Çiçeksİ; Frezya, Menekse, Gul, Muge

Dip Nota: Odunsu-Tatlı;  Sedir Agaci, Vanilya, Misk, Sandal Agaci

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

Similar Items