W12 KADIN PARFÜM

W12 KADIN PARFÜM

Price : $15.76(Vat included)
Barkod : 8681301008654

W12; Outspoken, designed for young women who know what they want, W-12 is as outspoken as young women to whom it is dedicated. Impressive and beautiful peremptorily, W-12 is engraved with a pink touch on everyone's mind.     Enchantingly, coriander leaves, blood orange and cardamom make the opening.  In the heart, violet leaves combine with jasmine and carrot seeds. The end notes of the musk, sandalwood and vanilla fragrance.

 

:

 

W12 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota: Narenciye-Baharat, Kişniş Yaprağı, Kan Portakalı, Kakule

Orta Nota: Çiçeksi-Yeşil, Menekşe Yaprağı, Yasemin, Havuç Tohumu

Dip Nota: Odunsu-Misk,  Misk, Sandal Ağacı, Vanilya

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

Similar Items