W13 KADIN PARFÜM

W13 KADIN PARFÜM

Barkod : 8681301008661

W-13 captures the energy, spirit and personality of today's young woman with a colorful, floral fruity fragrance. W-13 opens with citrus fruity notes of zesty lemon, peach, sparkling apple, pineapple and green notes; continue with middle notes of seductive jasmine, charismatic magnolia and iris and the base wrapping it all up with woody notes, amber and soft white musks. 

 

 

W13 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota: Narenciye-Meyvesel; Limon, Seftali, Elma, Ananas, Yesil Notalar

Orta Nota:Çiçeksi; Manolya, Yasemin, Iris

Dip Nota: Odunsu-Amber; Odunsu Notalar, Amber, Beyaz Misk

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

 

Similar Items