W15 KADIN PARFÜM

W15 KADIN PARFÜM

Price : $15.76(Vat included)
Barkod : 8681301008685

W15;The top note leans on the delicacy of strawberries and raspberries combined with invigorating grapefruit and blackcurrant. The heart note reveals lily, red peony and innocent and light violet. The end note is like a voluptuous caress thanks to cashmere wood, vanilla and musks. 

 

:

 

W15 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota: Meyvesel-Narenciye;  Greyfurt, Böğürtlen, Frenk Uzümü, Çilek    

Orta Nota: Çiçeksi; Menekşe, Şakayık, Zambak

Dip Nota: Odunsu-Vanilya ;  Misk, Vanilya, Odunsu Notalar

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

Similar Items