W16 KADIN PARFÜM

W16 KADIN PARFÜM

Price : $15.76(Vat included)
Barkod : 8681301008692

W16; A liquid interpretation of modern femininity, W-16 is gentle yet radiant, comfortable yet exotic. Daring, spirited, and embracing, it embodies the essence of the modern fruity floral. This feminine scent possesses a blend of orange, pear and bergamot in the top note. The middle note floral accord of jasmine, spicy notes and tonka beans while the base unites musk, vanilla and cedarwood.

 

:

 

W16 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota: Narenciye-Meyvesel;  Bergamot, Portakal, Armut

Orta Nota: Çiçeksi-Baharat; Yasemin, Tonka Yemisi, Baharat Notaları

Dip Nota: Odunsu-Misk;  Sedir Agaci, Vanilya, Misk

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

Similar Items