W18 KADIN PARFÜM

W18 KADIN PARFÜM

Price : $15.76(Vat included)
Barkod : 8681301008715

W18; is based on harmony between orange, fresh floral notes and warm sandalwood. A luminous opening built around the zest of two different oranges: a bitter orange and a sweet one from Italy . In the heart, orange blossom absolute makes a magical floral fantasy in alliance with sambac jasmine. The sensual, addictive trail is provided by vanilla, sandalwood and a drop of honey in the base. 
 

:

 

W18 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota: Narenciye;  Acı Afrika Portakalı, İtalyan Portakalı

Orta Nota: Çiçeksi; Portakal Çiçeği, Yasemin

Dip Nota: Odunsu-Tatlı;  Vanilya, Bal, Sandal Ağacı

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

Similar Items