W19 KADIN PARFÜM

W19 KADIN PARFÜM

Price : $15.76(Vat included)
Barkod : 8681301008722

 W19; This is a bright, fresh and energetic fragrance, which matches a picture of a bold, but charming woman. The top features cucumber, apple, grapefruit and magnolia. The heart brings tuberose, lily of the valley, rose and violet, while the base includes sandalwood, amber and woody notes.

 

:

 

W19 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota: Meyvesel-Ciceksi;  Elma, Salatalık,Greyfurt, Manolya 

Orta Nota: Çiçeksi; Tuberoz, Müge, Gül, Menekşe   

Dip Nota: Odunsu;  Sandal Ağacı, Odunsu Notalar, Amber

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

Similar Items