W2 KADIN PARFÜM

W2 KADIN PARFÜM

Price : $15.76(Vat included)
Barkod : 8681301008555

W2;  woman is simple and charming, she loves the city, she lives in and enjoys the long walks in the streets of London. Perfume is made in striking minimalist design. It starts with succulent and fresh burst of peach, apricot, cassis and tagete. The heart is woody floral; composed of clear and sharp notes of jasmine gently harmonized with the notes of sandalwood and cedarwood. The drydown is made of musk and vanilla.  
 

:

 

W2 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota: Meyvesel-çiçeksi; Kayisi, Seftali, Siyah Frenk Üzümü, Kadife Ciçeği

Orta Nota: Odunsu-çiçeksi; Yasemin, Sandal Ağacı, Sedir Agacı

Dip Nota: Tatlı-misk; Misk, Vanilya

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

Similar Items