W20 KADIN PARFÜM

W20 KADIN PARFÜM

Price : $15.76(Vat included)
Barkod : 8681301008739

W-20 dedicated to the princesses is a floral fragrance representing young, natural, spontaneous, elegance, power. Feel special growing all day. Top notes introduce citrus notes and peony, the heart is enriched with rose and osmanthus, while base notes encompass patchouli, musk and sandalwood. 
 

:

 

W20 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota: Narenciye-Çiçeksi;  Narenciye Notalari, Şakayık 

Orta Nota: Çiçeksi; Gül, Osmantus 

Dip Nota: Odunsu-Misk;  Paçuli, Sandal Ağacı, Miskler 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

Similar Items