W21 KADIN PARFÜM

W21 KADIN PARFÜM

Price : $15.76(Vat included)
Barkod : 8681301008746

W-21 The scent is very calm with aquatic notes that remind us of ocean breeze and cool sea-water, fruits and woods. Top notes are luscious, cool and aquatic with pineapple, melon, peach, blackberry, ozony notes and blackcurrant. Heart note is composed of gentle flowers; jasmine, water lily and lily of the valley. The is harmonized with vetiver and sandalwood.

 

:

 

W21 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota: Meyvesel-Ozon;  Ozon Notalari, Ananas, Kavun, Frenk Uzumu, Şeftali, Böğürtlen

Orta Nota: Çiçeksi; Nilufer, Müge, Yasemin

Dip Nota: Odunsu;  Vetiver, Sandal Ağacı

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

Similar Items