W22 KADIN PARFÜM

W22 KADIN PARFÜM

Price : $15.76(Vat included)
Barkod : 8681301008753

W-22 reportedly represents the playful spirit of a young woman and the epitome of French Chic. Sweet aromas of cassis, bergamot, plum and candied apple from the top of the composition are leading to the floral heart of rose, violet and jasmine. The base reveals tones of white musks, sandalwood and vanilla. 

 

:

 

W22 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota: Narenciye-Meyvese;  Bergamot, Frenk Üzümü, Elma, Erik

Orta Nota: Çiçeksi; Gul, Yasemin, Menekse

Dip Nota: Odunsu-misk;  Beyaz Misk, Misk, Sandal Ağacı, Vanilya

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

Similar Items