W4 KADIN PARFÜM

W4 KADIN PARFÜM

Price : $15.76(Vat included)
Barkod : 8681301008579

W4; Light and refreshing, this fragrance is a must-have! Exclusively designed composition opens with orange, apple, plum and green notes while the heart combines rose, iris, muguet and peach. White musk and vanilla provides a perfect mixture in the base of the sweet-musky composition.
 

:

 

W4 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota: Meyvesel-Yeşil; Portakal, Elma, Erik, Yeşil Notalar

Orta Nota: Ciceksi-Meyvesel; Gül, Iris, Müge, Şeftali

Dip Nota: Tatlı-misk; Vanilya, Beyaz Misk

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

Similar Items