W5 KADIN PARFÜM

W5 KADIN PARFÜM

Price : $15.76(Vat included)
Barkod : 8681301008586

W5; Chance is not accidental, though, as it is a 'wheel of fortune'. A wave of extreme freshness meets with the flowery notes and continues with sensual spicy composition. 'Chance is a tornado… the door open to adventure and unknown, just like lips ready for a kiss.‘ Pink pepper and lemon are introduced in the top note. The heart includes hyacinth, jasmine, vetiver and iris, while the base is composed of patchouli, musk and animalic notes.

:

 

W5 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota: Narenciye-Baharat; Portakal, Elma, Erik, Yeşil Notalar

Orta Nota: Ciceksi; Iris, Vetiver, Sümbül, Yasemin

Dip Nota: Odunsu-Animalik;  Paçuli, Misk, Animalik Notalar

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

Similar Items