W6 KADIN PARFÜM

W6 KADIN PARFÜM

Price : $15.76(Vat included)
Barkod : 8681301008593

w-6 is a unique perfume that will definitely leave a perfect impression. Lime and tangerine make the opening, tuberose and jasmine meets them in the heart note. Sandalwood, which has a woody depth, combines with sweet tonka beans and they close the smell. W-6 is a feminine and an excellent alternative to typical summer fragrances.

:

 

W6 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota: Narenciye; Misket Limonu,Mandalina

Orta Nota: Ciceksi; Tuberoz, Yasemin

Dip Nota: Odunsu-Tatlı; Sandal Agaci, Tonka Yemisi

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

Similar Items