W7 KADIN PARFÜM

W7 KADIN PARFÜM

Price : $15.76(Vat included)
Barkod : 8681301008609

This perfume expresses the emotional women that love simplicity. W-7 combines nature and fast-paced city life. The composition includes top notes of violet Parma and Bulgarian rose while red currant & jasmine show up as middle notes. The closure is made by vanilla notes, accompanied by white musk.

:

 

W7 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota: Çiçeksi; Bulgar Gülü,Parma Menekşesi

Orta Nota: Meyveli-Çiçeksi; Frenk Üzümü, Yasemin

Dip Nota: Tatlı-Misk;  Beyaz Misk, Vanilya

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

Similar Items