W8 KADIN PARFÜM

W8 KADIN PARFÜM

Price : $15.76(Vat included)
Barkod : 8681301008616

W-8 is the symbol of femininity. The perfume is based on 4 different notes. Slightly bitter with almond, creamy with jasmine and lily, precious with Jacaranda Tree, and hypnotic with vanilla and musk. Coconut, plum, almond and apricot constitute the fragrance. Rose, muguet and lily combine with jasmine and tuberose in the heart of the fragrance. Sandalwood, Jacaranda Wood, vanilla & musk make the conclusion.

:

 

W8 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota: Meyvesel; Hindistan Cevizi, Erik, Badem, Kayısı

Orta Nota:Çiçeksi; Gül, Müge, Zambak, Yasemin, Tuberoz

Dip Nota: Odunsu-Misk Beyaz Misk, Vanilya

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

 

Similar Items