M117 ERKEK PARFÜM
M117 ERKEK PARFÜM
M117 ERKEK PARFÜM

M117 ERKEK PARFÜM

Fiyat : ₺35,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301007985

M-117 Konrastın dünyası. Kırmızı ve siyahın muhteşem uyumu. Baştan çıkarıcılığın tutku dolu hikayesi. Etkileyici ve sıradışı… Bergamot, pomelo ve elemi kokuyu açar. Lavanta, adaçayı ve kekik kokunun bitkisel-baharat kalbini oluşturur. Benzoin, tonka yemişi ve odunsu notalar ise kokuyu mistik ve büyüleyici bir sekilde kapatır.

 

:

M117  (KOKU NOTALARI)

Üst Nota Narenciye-Baharat;   Bergamot, Elemi, Pomelo

Orta Nota Bitkisel-BaharatLavanta, Adacayi, Kekik

Dip Nota Tatli-Odunsu; Benzoin, Tonka Yemisi, Odunsu Notalar

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.