M118 ERKEK PARFÜM
M118 ERKEK PARFÜM
M118 ERKEK PARFÜM

M118 ERKEK PARFÜM

Fiyat : ₺50,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301008999

M-118 yaşamdan zevk alan ve heyecanı seven erkeklere hitap eder.  M-118’in şişesinde, liçi, mandalina ve nilüfer yaprağının uyumuyla oluşmuş yaramaz ve canlı bir üst notanın ardından,marin notalar ve portakal çiçeği sayesinde Akdeniz rüzgarlari eser. Seksi ve egzotik dip nota, amber, değerli odunsu notalar, reçine ve tonka yemişinin kombinasyonu ile elde edilmiştir.

 

:

 

M118  (KOKU NOTALARI)

Üst Nota Meyvesel-Yeşil;   Liçi, Nilüfer Yaprakları, Mandalina

Orta Nota Çiçeksi-MarinMarin Notalar, Portakal Ciçeği

Dip Nota Odunsu-Amber; Amber, Odunsu Notalar, Reçine, Tonka Yemisi

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.