M13 ERKEK PARFÜM
M13 ERKEK PARFÜM
M13 ERKEK PARFÜM

M13 ERKEK PARFÜM

Barkod : 8681301012767

M-13 kendini karizmatik, çekici ve daha fazla erkeksi hissetmek isteyen erkekler için tasarlandı. Parfümün üst notalarında bulunan bergamot, lavanta, mandalina ve aldehidik kokularla birlikte baş döndürücü bir etkiye sahip olacaksınız. Kalp notasındaki biber, kişniş, sardunya ve karanfil aklınızı başınıdan alacak. Dipteki sedir ağaci, tonka yemişi, amber ve yosun notalari sayesinde parfümü daha uzun süre kullanabilecek ve etkisini daha fazla hissedeceksiniz.

 

M13 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota:  Narenciye-Aldehidik; Bergamot, Lavanta, Mandalina, Aldehidik Notalar

Orta Nota Baharat-Çiçeksi;   Biber, Kisnis, Sardunya, Karanfil

Dip Nota Odunsu-Amber; Sedir Ağacı, Tonka Yemisi, Amber, Yosun Notaları

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.