M131 ERKEK PARFÜM
M131 ERKEK PARFÜM
M131 ERKEK PARFÜM

M131 ERKEK PARFÜM

Fiyat : ₺80,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301013948

Modern ve bakımlı erkeklerin kokusu olan M-131  içeriğinde bulunan odunsu ve baharat notaları ile size tazelik ve çekicilik katacak. Üst notalarındaki bergamot, limon ve kakule eşsiz bir ferahlık sağlarken, orta notalarındaki baharat notalari beyaz cicekler ve yasemin ile birlikte teninize sıcaklık katacak. Dip notalardan gelen sandal ve sedir ağacı, laden reçinesi, tonka yemişi ve beyaz miskler ile çekiciliğinizi katlayacaksınız. Tarzınızı bütünleyici kokusu ile girdiğiniz her ortamda imzanızı bırakabileceksiniz.

 

:

 

M131 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota Narenciye-Baharat;   Bergamot, Limon, Kakule

Orta Nota Ciceksi-Baharat;   Beyaz Cicekler, Yasemin, Baharat Notalari

Dip Nota Odunsu-MiskSandal Agaci, Sedir Agaci, Laden Recinesi, Tonka Yemisi, Beyaz Misk

 

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.