M135 ERKEK PARFÜM
M135 ERKEK PARFÜM
M135 ERKEK PARFÜM

M135 ERKEK PARFÜM

Fiyat : ₺140,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301008166

İdeal erkeğin parfümünü sunuyoruz: M-135.. Büyüleyici, gizemli, ateşli ve aynı zamanda sportif.. Narenciye - odunsu olan bu parfüm, üst notada limon, badem notaları ve lavanta ile açılıyor. Orta notada, kakule, tarçın ve marin notalar, dip notada ise vetiver ve tonka yemişi dikkat çekiyor.

 

:

 

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.