M137 ERKEK PARFÜM
M137 ERKEK PARFÜM
M137 ERKEK PARFÜM

M137 ERKEK PARFÜM

Barkod : 8681301014006

Karizmatik ve çekici bir etki yaratmak isterseniz eğer M-137 parfüm tam olarak size göre demektir. Maskülen tarzıyla size tesiri altIna alacak. Parfum bergamot, mur ve lavanta ile açılıyor. Kakao, kahve ve fındık notaları, kalp notası ile devam ediyor. Sedir ağacı, deri notaları, tonka yemişi ve amber notaları ile güçlü bir kapanış yapılıyor.

 

 

 

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.