M141 ERKEK PARFÜM
M141 ERKEK PARFÜM
M141 ERKEK PARFÜM

M141 ERKEK PARFÜM

Fiyat : ₺50,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301008227

M-141 parfümü baştan başa tüm görevleri yerine getirmek ve içinizdeki süper kahramanı uyandırmaya yardımcı olacak erkekler için ateşli ve oryantal-odunsu bir koku!..Bergamot ve lavanta kokuyu açar. Pembe biber, sardunya ve gül kokunun kalbini oluşturur. Sedir ve sandal ağacı, laden reçinesi, tütün notaları, tonka yemişi ve vanilya ise kompozisyonu kapatır.

 

 

:

 

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.