M144 ERKEK PARFÜM
M144 ERKEK PARFÜM
M144 ERKEK PARFÜM

M144 ERKEK PARFÜM

Fiyat : ₺80,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301008258

M-144 erkeği, bu köklü seride yeni ve cesur bir sayfa açıyor ve bu serinin mirasını gelecek nesillere aktarıyor. Sıcak ve odunsu notalar sizi karşılarken, zıt notalar sayesinde şaşıracaksınız. Bergamot, greyfurt, limon ve karabiber kokuyu açar. Kokunun kalbini kişniş, kakule, nane, sardunya ve misk adaçayı oluşturur. Sandal ağacı, vetiver, paculi ve misk kokuyu kapatır.

 

 

:

 

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.