M145 ERKEK PARFÜM
M145 ERKEK PARFÜM
M145 ERKEK PARFÜM

M145 ERKEK PARFÜM

Fiyat : ₺50,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301008265

M-145 içgüdülerini takip eden erkekler için yeni bir sayfa… M-145 erkeği maceracıdır, yıldızları yakalar. Bunu onun koyu mavi gözlerinde ve gülüşünde görürsünüz. Üst notalarda bergamot ve mandalina elma notalarI ile buluşuyor. Yasemin, biberiye ve lavanta ile olusturulan kalbi, dip notada, sandal ağacı, yosun notaları, tonka yemişi ve amber takip ediyor.

 

:

 

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.