M151 ERKEK PARFÜM
M151 ERKEK PARFÜM
M151 ERKEK PARFÜM

M151 ERKEK PARFÜM

Barkod : 8681301032505

M-151 Baştan çıkarıcılığın kuralları değişiyor. Kompozisyon; eşit derecede güçlü ve zarif erkeksi yönü ortaya çıkaran, duygusal dünyayı somutlaştıran yeşil bir alan vaat ediyor. Odunsu amber içeriği ile daha şehvetli. Bağımlılık yaratan koku... Limon, karabiber ve kakule kokuyu açarken, kokunun kalbi muskat cevizi, ardıç, yasemin ve menekşe baharat-çiçeksi notalarını sunar. Misk, vetiver ve sedir agacının elegan ve erkeksi notaları ise kokuyu kapatır.

 

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.