M23 ERKEK PARFÜM

Fiyat : ₺35,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301007046

Karşı konulmaz bir cazibeye sahip, adrenalin tutkunu erkekler için yaratılan M-23 ne istediğini ve onu nasıl elde edeceğini bilen erkekler için... Parfümün içeriğindeki dinamik bergamot, greyfurt, nane ve lavanta ile birleşirken, kızılcık, gül, çiçeksi notalar ve Granny Smith elma ile tutku yaratıyor. Dip notadaki amber ve odunsu notalar elegan ve kusursuz bir anlatım ortaya çıkıyor.

 

:

M23 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota:  Bitkisel-NarenciyeNane, Lavanta, Greyfurt, Bergamot

Orta Nota Meyvesel-Ciceksi; Kızılcık, Gül,Çiçeksi Notalar, Granny Smith Elma

Dip Nota Odunsu-Amber; Amber, Odunsu Notalar

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.