M30 ERKEK PARFÜM
M30 ERKEK PARFÜM
M30 ERKEK PARFÜM

M30 ERKEK PARFÜM

Fiyat : ₺35,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301007114

M-30 ile genç erkeklere iddialı ve büyüleyici bir güzellik sunuluyor. Erkekler için odunsu ve maskülen bir parfüm olarak tanımlanmaktadır. Eğer sizin de maskülen bir tarzınız varsa ya da bu tarz kokulardan hoşlanıyorsanız M-30 tam size göre! Bergamot, ardıç ve fesleğen kokuyu açar. Yasemin, muge, lavanta, sardunya ve adaçayı kokunun kalbini oluşturur. Sandal ve sedir ağacı dip notada vanilya, tonka yemişi ve misk ile birleşir.

:

 

M30  (KOKU NOTALARI)

Üst Nota: Narenciye-AromatikBergamot, Ardic, Feslegen

Orta Nota Ciceksi-Bitkisel; Yasemin, Muge, Lavanta, Sardunya, Adacayi

Dip Nota Odunsu-Tatli; Sandal Agaci, Sedir Agaci,   Vanilya, Tonka Yemisi, Misk

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.