M38 ERKEK PARFÜM
M38 ERKEK PARFÜM
M38 ERKEK PARFÜM

M38 ERKEK PARFÜM

Fiyat : ₺80,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301007190

Bir macera vaad ederek, bu trend belirleyici koku ruhu daima genç kalanları çağırıyor. En üstte greyfurt ve karpuz, mine yaprağı ve fesleğenle birleşir. Kalp siyah frenk üzümü, menekşe ve lavanta içermektedir. Dip notalarda sedir ağacı, odunsu notalar, paçuli ve beyaz misk bulunur.

 

 

:

 

M38  (KOKU NOTALARI)

Üst Nota: Meyvesel-YesilGreyfurt, Karpuz, Feslegen, Mine Yaprağı

Orta Nota Meyvesel-BitkiselFrenk Uzumu, Menekse, Lavanta

Dip Nota Odunsu-Misk; Sedir Agaci, Beyaz Misk, Paculi, Odunsu Notalar

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.