M40 ERKEK PARFÜM
M40 ERKEK PARFÜM
M40 ERKEK PARFÜM

M40 ERKEK PARFÜM

Fiyat : ₺140,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301007213

M-40, doğal erkeksiliği ve çok daha fazlasını yansıtan bir kokudur. Görüntüsü kadar benzersiz olan M-40, gerçek ironi ve zarafetin bir karışımıdır. Koku, bergamot ve neroli'nin notalarıyla açılıyor. Kalp lavanta ve misk adaçayı sunarken, dip nota sedir ağacı, odunsu notalar, vetiver ve misk akorları içerir.

 

:

 

M40  (KOKU NOTALARI)

Üst Nota: Narenciye Bergamot, Neroli

Orta Nota BitkiselLavanta, Misk Adaçayı

Dip Nota Odunsu-Misk; Sedir Ağacı, Vetiver, Misk,Odunsu Notalar

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.