M41 ERKEK PARFÜM
M41 ERKEK PARFÜM
M41 ERKEK PARFÜM

M41 ERKEK PARFÜM

Fiyat : ₺80,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301007220

Beyler, her zamankinden daha temiz olmak istiyorsanız, o zaman M-41 tam size göre! Modern bir koku. Üst notu mandalina, portakal, greyfurt ve ananas notaları ile açılır. Lavanta, fesleğen ve pelin otu kalpte adaçayı ile birleşir. Amber, sedir ağacı, vetiver ve paçuli kompozisyonu kapatır.

 

:

M41  (KOKU NOTALARI)

Üst Nota: Narenciye-MeyveselMandalina, Portakal, Greyfurt, Ananas

Orta Nota BitkiselLavanta, Feslegen, Adaçayı, Pelin Otu

Dip Nota Odunsu-Amber; Sedir Ağacı, Vetiver,; Sedir Ağacı, Vetiver, Paculi, Amber

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.