M44 ERKEK PARFÜM

M44 ERKEK PARFÜM

M-44 gücünü kanıtlamış erkeklerin kokusu olarak tasvir edilir. Kokunun üst notasında barındırdığı bergamot, lavanta, turunç yaprağı ve limon; kalp notasında açığa  çıkardığı portakal çiçeği, kişniş, müge ve ardıç meyvesi ile karışır. Dip notasında bulunan sandal ağacı, misk ve amber harmanlanarak eşsiz ve kışkırtıcı olan bu kokuyu teninizde gezintiye çıkarır.

 

 

M44  (KOKU NOTALARI)

Üst Nota: Narenciye-BitkiselBergamot, Lavanta,Turunç Yaprağı, Limon

Orta Nota Çiçeksi-Bitkisel;  Portakal Çiçeği, Kişniş, Müge, Ardıç Meyvesi

Dip Nota Odunsu-Misk; Amber, Sandal Ağacı, Misk

 

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR