M56 ERKEK PARFÜM
M56 ERKEK PARFÜM
M56 ERKEK PARFÜM

M56 ERKEK PARFÜM

Barkod : 8681301013191

M-56 sizi ve çekiciliğinizi vurgulamak için burada! Şehirdeki her erkek seni kıskanacak! Koku kısaca eğlenceli, ilgi çekici ve enerjik olarak tanımlanabilir. Biberiyenin bitkisel notalari ile açılır. İris, sardunya ve karanfilin çiçek notaları, büyüleyici özelliklerini veren orta notalarıdır. Alt notada mistik vetiver, paçuli ve sedir ağacı mevcuttur.

 

 

M56  (KOKU NOTALARI)

Üst Nota:  Bitkisel;   Biberiye

Orta Nota Ciceksi ;   Iris, Sardunya, Karanfil

Dip Nota Odunsu;   Vetiver, Paculi, Sedir Agaci

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.