M57 ERKEK PARFÜM
M57 ERKEK PARFÜM
M57 ERKEK PARFÜM

M57 ERKEK PARFÜM

Fiyat : ₺50,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301013207

Büyüleyici tazeliğe sahip M-57, güneşin ısıttığı Akdeniz manzarasından ilham almıştır. Portakal, limon, huş ağacı, nanenin özü ve Portekiz lavantasının zamansız narenciye-aromatik notaları, gül esintileri, sardunya, pembe biber ve yasemin yaprakları ile birleşir. Dip notalarda sandal ve sedir agacı, paçuli, amber, tonka yemi ve miskin tutkulu kokusu şehvetli ve erkeksi dokunuşu ile yosun notalarınn rahatlatan kokusuyla buluşur.

:

M57  (KOKU NOTALARI)

Üst Nota:   Narenciye-Bitkisel;   Portakal, Limon, Lavanta, Nane, Huş Agaci

Orta Nota Baharat-Ciceksi;   Pembe Biber, Sardunya, Gul, Yasemin

Dip Nota Odunsu-Amber;   Sandal Agaci, Paculi, Sedir Agaci, Yosun Notalari, Tonka Yemisi, Amber, Misk

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.