M59 ERKEK PARFÜM
M59 ERKEK PARFÜM
M59 ERKEK PARFÜM

M59 ERKEK PARFÜM

Fiyat : ₺140,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301007404

M-59 Ayırt edici odunsu notaların etkisinde modern, dinamik ve adrenalin deposu bir kokudur. Kişniş ve diğer baharatlar, ayırt edici odunsu notalarla birleşimi ile dinamik bir maskülenlik ortaya çıkartıyor. Üst notalarda bergamot, kakule ve kimyon; kalp notalarInda menekşe, kişniş, tarçın, sedir ağacı ve sandal ağa; dip notalarda amber, misk, tonka yemişi, vanilya ve tolu balsam bulunuyor.

 

:

M59  (KOKU NOTALARI)

Üst Nota:   Narenciye-Baharat;   Bergamot, Kakule, Kimyon

Orta Nota Ciceksi-Odunsu;   Menekse, Kisnis, Tarcin,Sedir Agaci, Sandal Agaci

Dip Nota Amber-Misk;   Amber, Misk, Tonka Yemisi, Vanilya, Tolu Balsam

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.