M60 ERKEK PARFÜM
M60 ERKEK PARFÜM
M60 ERKEK PARFÜM

M60 ERKEK PARFÜM

Barkod : 8681301013238

M-60 en cüretkâr duyguların güçlü bir kompozisyonunu sunuyor. Bağımlılık yaratacak güzellikteki M-60, baştan çıkarıcı formülüyle cezbediyor. Misk adaçayı, lavanta ve bergamot kokuyu açar. ÇiÇeksi-amber kalp iris, kakao ve amberin mÜkemmel uyumunu sunar. Vetiver, paculi ve deri notaları kokuyu kapatır.

 

 

M60  (KOKU NOTALARI)

Üst Nota:   Bitkisel-Narenciye ;   Misk Adacayi, Lavanta, Bergamot

Orta Nota Ciceksi-Amber;   Iris, Kakao, Amber

Dip Nota Odunsu;   Vetiver, Paculi, Deri Notalari

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.