M61 ERKEK PARFÜM
M61 ERKEK PARFÜM
M61 ERKEK PARFÜM

M61 ERKEK PARFÜM

Fiyat : ₺140,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301007428

Heyecanın sonsuz ve maceraların sayısız olduğu gizemli bir dünyanın ötesinde, çiçeksi oryantal içeriği ile duyunuzu aşırıya çeken bir koku… “M-61" ile vahşi tarafınızı keşfedin. Bergamot, limon ve seftali kokuyu açar. Çiçeksi-tatlı kalp vanilya ve gül notaları sunar. Paculi, deri notaları ve tütsü ise kokuyu kapatır.

 

:

M61  (KOKU NOTALARI)

Üst Nota:   Narenciye-Meyvesel;   Bergamot, Limon, Seftali

Orta Nota Ciceksi-Tatli;   Vanilya, Gul

Dip Nota Oryantal-Odunsu;   Deri Notalari, Paculi, Tutsu

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.