M91 ERKEK PARFÜM
M91 ERKEK PARFÜM
M91 ERKEK PARFÜM

M91 ERKEK PARFÜM

Fiyat : ₺35,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301007725

Enerjik ya da daha erkeksi kokularla çekici olmak erkeklerin aradığı yollardan birisidir. Bulunulan ortamda giyimimizle olduğu kadar kokumuzun sayesiyle de fark edilmek bizleri oldukça tatmin etmektedir. Burberry daha erkeksi ve seksi olmayı hedefleyen erkekler için odunsu kokuların çekiciliğini ve mandalina, zencefil özü birleşimin eşsiz kokusunu M-91 ile kullanıcılarına sunmaktadır. Koku, mandalina, zencefil, bergamot ve kakule ile açılır. Kokunun kalbinde muskat cevizi ve gül bulunurken, dip notada odunsu notalara misk ve tonka yemişi eşlik eder.

 

 

:

M91  (KOKU NOTALARI)

Üst Nota Narenciye-Baharat;   Mandalina, Zencefil, Bergamot, Kakule

Orta Nota Baharat-Ciceksi;    Muskat Cevizi, Gul

Dip Nota Odunsu-Misk;  Odunsu Notalar, Misk, Tonka Yemisi 

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.