M92 ERKEK PARFÜM
M92 ERKEK PARFÜM
M92 ERKEK PARFÜM

M92 ERKEK PARFÜM

Fiyat : ₺50,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301007732

M-92 manyetik ve hipnotik bir geceden ilham alinarak tasarlanmıştır. Canlandırıcı bergamot, greyfurt, limon ve portakal ile başlayan koku orta notalarda baharatlı ve odunsu bir karakterini güçlendiren karabiber, muskat cevizi, sedir ağacı, paculi, laden reçinesi, deri notaları ve vetiver ile devam etmiştir. Amber, tonka yemişi, sandal ağacı ve misk kokunun gücünü arttırıp kokuyu tamamlamıştır.

 

:

 

M92  (KOKU NOTALARI)

Üst Nota Narenciye;   Bergamot, Greyfurt,Limon, Portakal

Orta Nota Baharat-Odunsu;    Karabiber, Muskat Cevizi, Sedir Ağacı, Paçuli, Vetiver, Laden Recinesi, Deri notaları

Dip Nota Amber-Misk;  Amber, Tonka Yemisi, Sandal Ağacı, Misk

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.