M93 ERKEK PARFÜM
M93 ERKEK PARFÜM
M93 ERKEK PARFÜM

M93 ERKEK PARFÜM

Barkod : 8681301007749

M-93 Kendi yollarını yaratmak isteyen özgür ruhlar içindir. Klasik, zamansız, beklenmedik, gençlik dolu, farklı ve şehirli bir koku…Üst notada; Lezzetli misket limonu, mandalina ve karabiber dokunusu; orta notada kakule, safran ve bitkisel notaların canlılığı ve dip notada; odunsu notalar, amber ve miskin sıcaklığı sizleri karşılıyor.

 

M93  (KOKU NOTALARI)

Üst Nota Narenciye - Baharat;   Misket Limonu, Mandalina, Karabiber

Orta Nota Baharat-Bitkisel;    Kakule, Safran, Bitkisel Notalar

Dip Nota Odunsu-Amber;  Odunsu Notalar, Amber, Misk

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.