M94 ERKEK PARFÜM
M94 ERKEK PARFÜM
M94 ERKEK PARFÜM

M94 ERKEK PARFÜM

M-94 Bu canlandırıcı ve farklı koku, hayatı uç noktalarda yaşayan ve limitleri zorlamayı seven erkekler için tasarlanmıştır. Limon, bergamot ve karabiberin eşsiz karışımı ile başlayan bu koku kalbinde sardunya ve lavantanın gizemli bitkisel ciceksi notaları ile sarmalanmıştır. Dip notalarında bulunan baştan çıkarıcı, paçuli; sedir ağacı ve yosun notaları ile birleşip kokunun karakterine canlılık katmışlardır.

 

 

M94  (KOKU NOTALARI)

Üst Nota Narenciye-Baharat;   Limon, Bergamot, Karabiber

Orta Nota Bitkisel-Ciceksi;    Sardunya, Lavanta

Dip Nota Odunsu;  Paçuli, Sedir Ağacı, Yosun Notalari

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR