M99 ERKEK PARFÜM
M99 ERKEK PARFÜM
M99 ERKEK PARFÜM

M99 ERKEK PARFÜM

Fiyat : ₺140,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301007800

M-99 iyimserliği, sevinç ve pozitif enerjiyi tetikleyen bir kokudur. Taze ve canlandırıcı narenciye kokuları şişeden yansıyan güneş ışıklarını temsil etmektedir. Üst notalarda yer alan greyfurt, mandalina, limon ve pembe biber, kokunun kalbinde lavanta, frenk üzümü, muskat cevizi, elma ve marin notalar ile birleşerek meyvesel ve bitkisel bir karakter oluşturmuştur. Dip notalarda bulunan vetiver, selvi ve amber kokunun aromatik yönünü güçlendirmiştir.

 

:

M99  (KOKU NOTALARI)

Üst Nota Narenciye-Baharat;   Greyfurt, Mandalina,Limon, Pembe Biber

Orta Nota Meyvesel-Bitkisel; Lavanta, Muskat Cevizi, Yeşil Elma, Marin Notalar, Frenk Uzumu

Dip Nota Odunsu-Amber Vetiver, Amber, Selvi

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.