U1 UNISEX PARFÜM
U17 UNISEX PARFÜM
U1 UNISEX PARFÜM

U17 UNISEX PARFÜM

Fiyat : ₺50,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301008432

Şehvetli çiçek notaları içeren ve misklerle desteklenen karmaşık bir akora sahiptir. Yumuşak Japon kiraz çiçeği, gül ve ylang ylang açılışı yaparken, yasemin, sardunya ve müge kokunun kalbini oluşturur. Sedir ağacı, amber, misk ve toz misklerle harmanlanarak kokuyu kapatır.

 

:

 

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

 

ORTA NOTA: Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

 

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.