U1 UNISEX PARFÜM
U18 UNISEX PARFÜM
U1 UNISEX PARFÜM

U18 UNISEX PARFÜM

Fiyat : ₺80,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301008449

Vanilya ve sandal ağacı ile aydınlatılmış, misklerle harmanlanmış ışıltılı, altın giysilerden ilham alan değerli bir parfüm. Koku, safran ve pembe biberin baharatlı notaları ile açılır. Kalbinde sandal ağacının odunsu notaları, benzoin ve vanilya ile birleşir. Koku kıymetli agar ağacı ve misk ile kapatılır.

 

:

 

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

 

ORTA NOTA: Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

 

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.