U1 UNISEX PARFÜM
U1 UNISEX PARFÜM
U24 UNISEX PARFÜM

U24 UNISEX PARFÜM

Fiyat : ₺140,00(KDV Dahil)

Belirgin baharat vurguları ve modern odun notaları, bu parfümü zarif ve modern bir lüks koku haline getirir. Koku, rafine, baştan çıkarıcı ve sofistike erkekler için tasarlanmıştır. Kompozisyon taze fesleğen, bergamot, mandalina, limon yaprağı, tarçın, greyfurt ve menekşe notaları ile başlar. Açılışı karabiber, portakal çiçeği ve tütünden oluşan kalp takip eder. Amber, paçuli, vetiver, yosun notaları ve deri kokuyu kapatır.

 

 

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

 

ORTA NOTA: Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

 

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.